Aktualności

Osłona Lato / Zima
Osłona Lato / Zima

Osłona na szybę lato / zima

Plandeka szyta na miarę
Plandeka szyta na miarę

Plandeka szyta na miarę

Pokrowiec ochronny na motocykl
Pokrowiec ochronny na motocykl

Pokrowiec ochronny na motocykl

Firma CarPassion Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nasze dotychczasowe doświadczenie handlowe oraz szereg zapytań z Państwa strony o sprzedaż wysyłkową, pozwoliło nam stworzyć sklep internetowy z akcesoriami samochodowymi www.pokrowce.com

W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę pokrowców, dywaników i akcesoriów samochodowych w bardzo atrakcyjnych cenach.  Utrzymywane stany minimalne oraz współpraca z firmami kurierskimi pozwala na dostarczenie zamówionych produktów już następnego dnia roboczego.

Dzięki wykwalifikowanemu personelowi gwarantujemy fachową pomoc i rzetelną, szybką obsługę. Oferowane produkty są zawsze najwyższej jakości, toteż polecamy je zarówno specjalistą, hobbystom jak i zwykłym użytkownikom samochodów.

Serdecznie zapraszamy do stałej współpracy klientów detalicznych oraz hurtowych.

  

Firma CarPassion Sp. z o.o działa w Krakowie i systematycznie rozwija zakres swoich działań w branży motoryzacyjnej. Zdobyte doświadczenie w sprzedaży m.in. plandek samochodowych, pokrowców na fotele, a także szereg zapytań ze strony Klientów dotyczących sprzedaży wysyłkowej, utwierdziło nas w przekonaniu, że stworzenie sklepu internetowego będzie dobrą decyzją. W ten sposób powstał portal Pokrowce.com, czyli miejsce, w którym znajdziesz nie tylko plandeki na auto czy pokrowce, ale również alkomaty, dywaniki samochodowe oraz całą masę akcesoriów samochodowych skórzanych i nie tylko.

Firma CarPassion Sp. z o.o  z Krakowa – szeroki wybór kluczem do sukcesu

Nieustannie dbamy o to, by oferować Konsumentom między innymi szeroką gamę pokrowców, chodniczków oraz koszulek samochodowych. Bogaty asortyment to niewątpliwie ogromny atut, który wciąż przyciąga do nas nowych Klientów. Utrzymujemy również atrakcyjne ceny, a do tego stany minimalne towarów, tak by móc wysyłać artykuły zaraz po ich zamówieniu. Dzięki współpracy z firmami kurierskimi zakupione plandeki, pokrowce samochodowe jak też inne produkty dostarczamy już następnego dnia roboczego i to nie tylko na terenie Krakowa, ale całej Polski.  

Pokrowiec ochronny lub samochodowy – personel, który wie, co robi

Jesteśmy dumni z naszych pracowników. Stanowią oni wykwalifikowana kadrę gwarantującą fachową pomoc, a także rzetelną obsługę. Nie jesteś pewien, czy pokrowiec miarowy jest odpowiedni do Twojego auta? Poszukujesz wysokiej klasy narzuty na samochód? Przeszkoleni doradcy z chęcią ułatwią wybór, wskazując odpowiednie modele.

Firma CarPassion Sp. z o.o  z Krakowa współpracuje z Klientami detalicznymi oraz hurtowymi. Oferujemy towar najwyższej jakości, wykonany z dbałością o szczegóły. Polecamy je zarówno specjalistom, hobbystom, jak i zwykłym użytkownikom samochodów. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z usług naszego przedsiębiorstwa. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.Copyright © 2016 pokrowce.com. All Rights Reserved