Aktualności

Osłona Lato / Zima
Osłona Lato / Zima

Osłona na szybę lato / zima

Plandeka szyta na miarę
Plandeka szyta na miarę

Plandeka szyta na miarę

Pokrowiec ochronny na motocykl
Pokrowiec ochronny na motocykl

Pokrowiec ochronny na motocykl

Firma Handlowa Beti działa na rynku od  2006r., główną działalnością firmy jest branża motoryzacyjna.

Nasze dotychczasowe doświadczenie handlowe oraz szereg zapytań z Państwa strony o sprzedaż wysyłkową, pozwoliło nam stworzyć sklep internetowy z akcesoriami samochodowymi www.pokrowce.com

W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę pokrowców, dywaników i akcesoriów samochodowych w bardzo atrakcyjnych cenach.  Utrzymywane stany minimalne oraz współpraca z firmami kurierskimi pozwala na dostarczenie zamówionych produktów już następnego dnia roboczego.

Dzięki wykwalifikowanemu personelowi gwarantujemy fachową pomoc i rzetelną, szybką obsługę. Oferowane produkty są zawsze najwyższej jakości, toteż polecamy je zarówno specjalistą, hobbystom jak i zwykłym użytkownikom samochodów.

Serdecznie zapraszamy do stałej współpracy klientów detalicznych oraz hurtowych.

 

Nasze certyfikaty:

 


Firma Handlowa BETI powstała w 2006 roku w Krakowie i od tamtej pory systematycznie rozwija zakres swoich działań w branży motoryzacyjnej. Zdobyte doświadczenie w sprzedaży m.in. plandek samochodowych, pokrowców na fotele, a także szereg zapytań ze strony Klientów dotyczących sprzedaży wysyłkowej, utwierdziło nas w przekonaniu, że stworzenie sklepu internetowego będzie dobrą decyzją. W ten sposób powstał portal Pokrowce.com, czyli miejsce, w którym znajdziesz nie tylko plandeki na auto czy pokrowce, ale również alkomaty, dywaniki samochodowe oraz całą masę akcesoriów samochodowych skórzanych i nie tylko.

Firma Handlowa BETI z Krakowa – szeroki wybór kluczem do sukcesu

Nieustannie dbamy o to, by oferować Konsumentom między innymi szeroką gamę pokrowców, chodniczków oraz koszulek samochodowych. Bogaty asortyment to niewątpliwie ogromny atut, który wciąż przyciąga do nas nowych Klientów. Utrzymujemy również atrakcyjne ceny, a do tego stany minimalne towarów, tak by móc wysyłać artykuły zaraz po ich zamówieniu. Dzięki współpracy z firmami kurierskimi zakupione plandeki, pokrowce samochodowe jak też inne produkty dostarczamy już następnego dnia roboczego i to nie tylko na terenie Krakowa, ale całej Polski.  

Pokrowiec ochronny lub samochodowy – personel, który wie, co robi

Jesteśmy dumni z naszych pracowników. Stanowią oni wykwalifikowana kadrę gwarantującą fachową pomoc, a także rzetelną obsługę. Nie jesteś pewien, czy pokrowiec miarowy jest odpowiedni do Twojego auta? Poszukujesz wysokiej klasy narzuty na samochód? Przeszkoleni doradcy z chęcią ułatwią wybór, wskazując odpowiednie modele.

Firma Handlowa BETI z Krakowa współpracuje z Klientami detalicznymi oraz hurtowymi. Oferujemy towar najwyższej jakości, wykonany z dbałością o szczegóły. Polecamy je zarówno specjalistom, hobbystom, jak i zwykłym użytkownikom samochodów. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z usług naszego przedsiębiorstwa. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.


Copyright © 2016 pokrowce.com. All Rights Reserved