Aktualności

Promocja Pokrowiec HUSKY
Promocja Pokrowiec HUSKY

Promocja na pokrowiec do przewozu psa HUSKY

Plandeka szyta na miarę
Plandeka szyta na miarę

Plandeka szyta na miarę

Pokrowiec ochronny na motocykl
Pokrowiec ochronny na motocykl

Pokrowiec ochronny na motocykl

Dywaniki gumowe Comfort

Odpowiednio dobrane dywaniki samochodowe pomagają utrzymać czystość w samochodzie i przetrwają w dobrym stanie wiele lat użytkowania. Gumowe dywaniki do samochodu, które proponujemy, zostały wykonane z wysokiej jakości kauczuku syntetycznego, który nie wydziela drażniącego zapachu – jest po prostu bezwonny. Ponadto nasze chodniczki samochodowe p...

Odpowiednio dobrane dywaniki samochodowe pomagają utrzymać czystość w samochodzie i przetrwają w dobrym stanie wiele lat użytkowania. Gumowe dywaniki do samochodu, które proponujemy, zostały wykonane z wysokiej jakości kauczuku syntetycznego, który nie wydziela drażniącego zapachu – jest po prostu bezwonny. Ponadto nasze chodniczki samochodowe posiadają wysokie brzegi, dzięki czemu zabrudzenia z butów nie rozprzestrzeniają się po całym samochodzie. Dywaniki zostały także wyposażone w warstwę antypoślizgową, co przekłada się na komfort odczuwany podczas jazdy zarówno przez kierowcę, jak i pasażera.

Więcej

Dywaniki gumowe Comfort W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Alfa Romeo

  Zachęcamy Państwa do zakupu gumowych dywaników samochodowych. Prezentowane poniżej produkty przeznaczone są specjalnie do modeli marki Alfa Romeo. Gwarantuje to optymalne dopasowanie do wnętrza auta. Dywaniki te wyprodukowane są ze specjalnego typu kauczuku syntetycznego. Jest on w pełni bezzapachowy, sam materiał zaś pełni rolę naturalnej warstwy antypoślizgowej. Guma jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Na dywaniku będzie gromadzić się kurz, błoto, śnieg czy woda. Wysokie ranty zapobiegną rozprzestrzenianiu się brudu po całym wnętrzu samochodu. Dzięki temu sprzątanie i utrzymanie go w czystości stanie się o wiele prostsze. Sam dywanik wystarczy wyciągnąć na zewnątrz i wytrzepać, ewentualnie można go myć. Jest odporny na działanie zarówno bardzo wysokich, jak i bardzo niskich temperatur. To idealny zakup dla osób, które cenią sobie wysokiej jakości akcesoria samochodowe i dbają o estetykę wnętrza swojego auta. zapraszamy do zakupu samochodowych dywaników gumowych do aut marki Alfa Romeo.

 • Audi
  Samochodowe dywaniki są niezbędne do tego, aby utrzymać wnętrze pojazdu we względnej czystości. Prezentujemy poniżej szeroki wybór zestawów takich dywaników, wyprodukowanych specjalnie do modeli marki Audi. Każdy zestaw jest odpowiednio dopasowany do wnętrza danego samochodu. Zapewnia to maksymalną skuteczność w ochronie przed zabrudzeniami oraz odpowiedni efekt wizualny. Dywaniki gumowe produkowane są ze specjalnego kauczuku syntetycznego. Nie wydziela on zapachu nawet w wysokich temperaturach. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. Można go albo wytrzepać, albo przemyć na mokro. Nie traci swoich właściwości antypoślizgowych nawet w bardzo wysokich lub bardzo niskich temperaturach. Jest to idealny sposób na to, aby ochronić swoje Audi przed rozprzestrzenianiem się kurzu, błota czy wody, jakie mogą być wnoszone do środka przez kierowcę i pasażerów. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami. Są one stworzone ze specjalnym przeznaczeniem do konkretnych modeli samochodów marki Audi.
 • BMW
  Jeśli chcą Państwo zakupić wysokiej jakości, markowe dywaniki gumowe do samochodów marki BMW, wówczas dobrze trafiliście. W naszym sklepie oferujemy produkty, które stworzone zostały specjalnie z myślą o tej marce. Dywaniki samochodowe są niezbędne jeśli chcemy utrzymać wnętrze naszego auta we względnej czystości. Dywanik taki zatrzymuje na miejscu kurz, brut i błoto. Zapobiega w ten sposób rozprzestrzenianiu się ich po całym wnętrzu. Sam dywanik jest przy tym bardzo łatwy w czyszczeniu. Wystarczy go wytrzepać lub umyć na mokro wodą. Oferowane przez nas dywaniki gumowe produkowane są ze specjalnego gatunku kauczuku, który jest syntetyczny i nie wydziela żadnego zapachu. Jest przy tym bardzo odporny na uszkodzenia, zużycie i zmiany temperatury. Jest to materiał, który będzie z powodzeniem służył nam przez długi czas. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Poniżej prezentujemy zestawy gumowych dywaników samochodowych, wyprodukowanych dla konkretnych modeli marki BMW.
 • Citroen
  Oferowane przez nas gumowe dywaniki samochodowe to idealny zakup dla osób, które chcą zadbać o wnętrze swoje auta. Nasz asortyment dostosowany jest do konkretnym modeli i marek samochodów. Prezentowane poniżej zestawy wyprodukowane zostały specjalnie z myślą o właścicielach aut Citroen. Dywaniki te wytwarzane są ze specjalnego gatunku kauczuku. Jest to produkt syntetyczny. Jest w pełni pozbawiony zapachu, nawet w wysokich temperaturach. Ponadto cechuje go wysoka wytrzymałość na wytarcie, zużycie i zniszczenie. Dywanik taki można w bardzo łatwy sposób doprowadzić do stanu czystości. Zabezpiecza on bardzo skutecznie wnętrze samochodu przed rozprzestrzenianiem się błota czy kurzu, sam zaś jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Produkcja specjalnie pod konkretny model auta sprawia, że dywaniki idealnie dopasowują się do podłoża. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się bliżej ze szczegółami naszego asortymentu. Poniżej przedstawiamy gumowe dywaniki samochodowe do aut marki Citroen.
 • Chevrolet
  Nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór zestawów gumowych dywaników samochodowych, sygnowanych marką Chevrolet. Są to produkty stworzone specjalnie z przeznaczeniem do zastosowania w autach marki Chevrolet. Ich dopasowanie oraz stylizacja są idealne. Guma, z której zostały wykonane dywaniki, jest rodzajem syntetycznego kauczuku. Jest on w pełni bezwonny, nawet w podwyższonej temperaturze. Dzięki temu jest zupełnie neutralny zapachowo. Dywaniki tego typu są niezbędnym wyposażeniem dla tych kierowców, którzy cenią sobie estetykę wnętrza swoje pojazdu. W łatwy sposób możemy zabezpieczyć się przed rozprowadzaniem się kurzu i błota po całym samochodzie. Dywanik możemy w prosty i szybki sposób wyczyścić. Jest to wygoda połączona z praktycznością. W naszej ofercie posiadamy zestawy dywaników stworzonych specjalnie z myślą o właścicielach samochodów marki Chevrolet. Zachęcamy do zerknięcia do spisu produktów zamieszczonych poniżej. Znajdują się tam gumowe dywaniki samochodowe do aut Chevrolet.
 • Chrysler

  Nikt nie lubi jeździć brudnym samochodem. Dajemy Państwu prostą odpowiedź na pytanie, w jaki sposób zadbać o estetykę wnętrza samochodu marki Chrysler. Są to produkowane na miarę gumowe dywaniki samochodowe. Okolone wysokim rantem zapobiegną rozprzestrzenianiu się kurzu i błota po wnętrzu auta. Wykonane są z bardzo wytrzymałego i odpornego na wytarcie kauczuku syntetycznego. Jest to materiał w pełni bezzapachowy. Łatwość w utrzymaniu go w czystości sprawia, że idealnie nadaje się do produkcji markowych dywaników samochodowych. W skład zestawów naszych produktów wchodzą dywaniki oraz stopery. Są one produkowane specjalnie z przeznaczeniem do konkretnych modeli i marek samochodów. W tym dziale znajdą Państwo bogaty wybór dywaników do samochodów marki Chrysler. Są to produkty najwyższej jakości, sygnowane marka producenta. Będą idealnie pasowały wymiarem oraz stylistyką do samochodów. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z konkretnymi zestawami gumowych dywaników samochodowych marki Chrysler.

 • Fiat
  Fiat jest bardzo popularną marką na naszych krajowych drogach. Specjalnie dla użytkowników tych samochodów przygotowaliśmy ofertę oryginalnych, gumowych dywaników samochodowych. Są to produkty najwyższej jakości, sygnowane marką firmy Fiat. Wykonane są z syntetycznego kauczuku, który jest substancją bezwonną. Łatwo doprowadzić je do czystości, dzięki czemu wnętrze naszego auta będzie prosto utrzymać w ładzie. Chodniczki zapobiegną rozprzestrzenianiu się błota, kurzu czy wody po całym samochodzie. Dzięki temu będzie czekało nas mniej sprzątania. Z racji faktu, że dywaniki te produkowane są specjalnie do konkretnych modeli aut, nie będziemy mieć żadnych problemów z dopasowaniem ich wielkości. Będą pasowały po prostu idealnie. Dzięki wyjątkowej odporności na zużycie i wytarcie będą mogły służyć nam w dobrym stanie przez wiele kolejnych lat. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Poniżej przedstawiamy zestawy gumowych dywaników samochodowych pasujących do pojazdów ze stajni Fiat.
 • Ford
  Niekiedy trudno jest utrzymać wnętrze samochodu w czystości. Jest to problematyczne zwłaszcza w czasie jesieni, kiedy to wnosimy do auta błoto i wodę na podeszwach. Na szczęście oferowane w naszym sklepie wysyłkowym gumowe dywaniki samochodowe są remedium na ten problem. Dzięki okoleniu wysokim rantem błoto czy kurz nie rozprzestrzeniają się po wnętrzu auta. Dywaniki są proste w utrzymaniu w czystości. Można je po prostu wytrzepać lub przemyć na mokro. Wykonane są z syntetycznego kauczuku, który nie posiada zapachu, jest zaś bardzo wytrzymałym materiałem. Jest odporny zarówno na zużycie w wyniku codziennego użytkowania, jak i na wahania temperatur. Dzięki gumowym dywanikom będziemy w stanie zapanować nad brudem, który dostanie się do naszego samochodu. Oferowane poniżej zestawy zostały skonstruowane specjalnie dla konkretnych modeli marki Ford. Będą one pasowały idealnie zarówno wymiarami, jak i stylizacją, do poszczególnych modeli aut. Poniżej przedstawiamy gumowe dywaniki samochodowe marki Ford.
 • Honda
  Odwiedzający ten dział zapewne zainteresowani są tym, aby utrzymać swój samochód w czystości i ładzie. Nic lepiej nie sprawi się w tym celu od gumowych dywaników samochodowych. Są to produkty markowe, wykonane z najwyższa starannością i precyzją. Będą w sposób idealny pasowały do wnętrza poszczególnych samochodów marki Honda. Wytwarzane są z kauczuku syntetycznego, który nie wydziela żadnego zapachu. Bardzo łatwo jest utrzymać je w czystości. Starczy do tego je wytrzepać i przemyć wodą, nić prostszego. Dywaniki okolone są wysokim brzegiem, tak zwanym rantem. Zapobiega on rozprzestrzenianiu się nazbieranego kurzu, wody czy błota po całym środku samochodu. Dzięki temu możemy czuć się bardziej komfortowo i mniej czasu poświęcać na cykliczne sprzątanie pojazdu. Oferowane przez nas dywaniki produkowane są specjalnie do konkretnych modeli samochodów. W tym dziale znajdą Państwo szeroki wybór zestawów gumowych dywaników fotelowych, które przeznaczone są specjalnie do samochodów marki Honda.
 • Hyundai
  Właściciele samochodów ze stajni Hyundai z pewnością zainteresowani są tym, aby w prosty i nie wymagający czasu sposób utrzymać swoje pojazdy w czystości. Istnieją proste środki, aby taki cel osiągnąć. Oferowane w naszym sklepie gumowe dywaniki samochodowe bardzo skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się brudu oraz błota po wnętrzu auta. Sztuczny kauczuk zastosowany do ich wyrobu jest bardzo wytrzymały i odporny na zużycie. Dywanik posiada wysokie okolenie, które zapobiega zabrudzeniu pojazdu. Dywanik jest bardzo prosty w czyszczeniu. Wystarczy go wytrzepać, ewentualnie przemyć na mokro. Można tego dokonać w kilka chwil, nie jest to więc wymagające. Oferowane przez nas dywaniki wytworzone są z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, z wielką starannością oraz precyzją. Będą mogły służyć nam z powodzeniem przez szereg kolejnych lat, bez większych śladów zużycia. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się z wyborem zestawów gumowych dywaników samochodowych do aut marki Hyundai.
 • Jeep

  Dywaniki samochodowe to jedno z tych akcesoriów, bez których trudno wyobrazić sobie utrzymywanie w czystości naszego auta. Specjalnie dla Państwa nasz sklep stworzył ofertę gumowych dywaników tego typu, które przeznaczone są dla właścicieli pojazdów marki Jeep. Są to dywaniki markowe, wytrzymałe, odporne na zużycie i wycieranie. Bardzo łatwo jest utrzymać je w czystości, co pomaga w cyklicznym sprzątaniu samochodu. Wykonane są z kauczuku syntetycznego, co zwiększa znacząco ich odporność w porównaniu do innych produktów tego typu. W naszym sklepie znajdą Państwo wyłącznie produkty najwyższej jakości. Po zakupie można je użytkować bez problemu przez wiele lat, przy czym nie będą one nosić śladów zużycia. Oferowane w tym dziale gumowe dywaniki samochodowe są dostosowane specjalnie do konkretnych modeli aut marki Jeep. Decydując się na konkretny zestaw proszę kierować się w pierwszej kolejności modelem samochodu. Zapraszamy do dokonania zakupu i liczymy na to, że będą państwo z niego w pełni zadowoleni.

 • Kia
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatym wyborem gumowych dywaników samochodowych. Są one przeznaczone do konkretnych modeli samochodów marki Kia. Zapewnia to idealne dopasowanie każdego zestawu, zarówno wielkościowe, jak i estetyczne. Tylko kupując markowe produkty możemy zapewnić sobie pełne zadowolenie z dokonanego zakupu. W naszych sklepie znajdą Państwo wyłącznie produkty najwyższej klasy, markowe, wykonane z dobrej klasy materiałów. Nasze dywaniki gumowe produkowane są ze specjalnego kauczuku syntetycznego. Jest on bezwonny i bardzo odporny na uszkodzenia, wytarcia czy proste zużycie. Dzięki temu bardzo długo będzie mógł służyć nam i nie będzie nosić widocznych śladów zużycia. Warto również wspomnieć, że kauczuk jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. Cały zestaw dywaników można doprowadzić do porządku w zaledwie kilka minut. Jest to więc duża oszczędność czasu. Zapraszamy wszystkich Państwa do zainteresowania się naszych wyborem gumowych dywaników samochodowych do aut marki Kia.
 • Lancia

  Każdy kierowca pragnie, aby jego samochód był nie tylko sprawny, lecz również czysty. Praktycznie niemożliwe jest utrzymanie go w czystości, jeśli nie posiada się dobrych dywaników samochodowych. Z myślą o posiadaczach samochodów marki Lancia nasz sklep skonstruował bogatą ofertę gumowych dywaników samochodowych, przeznaczonych własnie do aut tej marki. Są one wytworzone z najlepszego typu kauczuku syntetycznego. Jest on zupełnie bezwonny. Łatwo można go wyczyścić w razie potrzeby, jest również odporny na działanie wysokich temperatur, nawet wrzątku. Gumowe dywaniki posiadają wysokie obramowania, które skutecznie zapobiegają rozprowadzaniu się kurzu czy błota po samochodzie. Dzięki temu nie musimy spędzać zbyt wiele czasu na sprzątaniu - uprzątnięcie takich dywaników to kwestia kilku chwil. Dostępne poniżej gumowe dywaniki samochodowe wyprodukowane zostały specjalnie z myślą o konkretnych modelach samochodów marki Lancia. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty i poszczególnymi zestawami dywaników.

 • Land Rover

  Właściciele samochodów marki Land Rover bardzo często lubią wyprawy poza miasto i jazdę na drogach, które nie mają nawierzchni asfaltowej. Wyjazdy na łono natury można robić całą rodziną. Jednak w ten sposób bardzo szybko można zanieczyścić wnętrze samochodu. Na podeszwach butów wnoszone jest bowiem błoto, jak również kurz i inne zabrudzenia. Z tego względu proponujemy Państwu zaopatrzyć się gumowe dywaniki samochodowe, które pomogą w utrzymaniu wnętrza auta w należytej czystości. Dywaniki są bardzo wytrzymałe i odporne na zużycie. Wysoki rant zapobiega rozprzestrzenianiu się nieczystości po samochodzie. Z kolei same dywaniki są bardzo proste w czyszczeniu. Kauczuk syntetyczny, z którego zostały wykonany, jest zupełnie pozbawiony zapachu. Przy tym na wet po kilku latach nie będzie nosił wyraźnych oznak użytkowania. Jest to więc zakup, który się opłaca. Wszystkich Państwa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Poniżej przedstawiamy zestawy gumowych dywaników samochodowych dla aut marki Land Rover.

 • Lexus

  Właściciele samochodów marki Lexus cenią sobie komfort i styl, jak również estetykę wozu. Dlatego zawsze starają się zachować go w czystości. Specjalnie z myślą o właścicielach aut tej marki przygotowaliśmy zestawy markowych dywaników samochodowych, wytworzonych z kauczuku syntetycznego. Dywaniki te są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Dzięki okoleniu wysokim rantem zapobiega się rozprzestrzenianiu kurzu i błota po wnętrzu auta. Same dywaniki wystarczy następnie wytrzepać lub przemyć na mokro, zajmuje to dosłownie kilka minut. Dzięki zastosowaniu gumowych dywaników samochodowych zachowanie czystości Lexusa jest o wiele prostsze. Nasze komplety będą idealnie dopasowane do konkretnych modeli aut. Są to wyroby markowe, najwyższej jakości, wytworzone z materiałów o dużej odporności na zużycie. Dzięki temu prezentują się bardzo dobrze nawet po dłuższym użytkowaniu. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie. Poniżej prezentujemy gumowe dywaniki samochodowe przeznaczone do modeli marki Lexus.

 • Mazda
  Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z prezentowaną przez nasz sklep ofertą. Znajdą Państwo u nas szeroki wybór gumowych dywaników samochodowych do modeli marki Mazda. Są to produkty wysokiej jakości, tworzone z przeznaczeniem do wieloletniego użytkowania. Wykonane są z odpornego na uszkodzenia i wytarcie, bezzapachowego kauczuku syntetycznego. Wnętrze poszczególnych samochodów różni się od siebie. Nasze dywaniki są jednak optymalnie dopasowane krojem do konkretnych modeli i marek. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zakup będzie udany, nie będą wymagane żadne cięcia czy inne dostosowywania wielkości dywanika. Pomoże on zachować w czystości wnętrze wozu. Każdy zestaw wykonany jest z równą estetyką i dokładnością. Powłoka antypoślizgowa zabezpiecza przed nieprzyjemnymi w konsekwencjach poślizgnięciami. Wysokie zaś ranty zabezpieczają nas przez roznoszeniem się kurzu czy błota po całym samochodzie. Zachęcamy więc wszystkich Państwa do zakupu naszych markowych, gumowych dywaników samochodowych do marki Mazda.
 • Mercedes
  Mercedes to marka znana w naszym kraju od wielu lat. Zawsze była doceniania i kojarzona z luksusem. Obecni właściciele samochodów marki Mercedes starają się zadbać o odpowiednią estetykę wnętrza swoich wozów. Oferowane w naszym sklepie gumowe dywaniki samochodowe pomogą spełnić to zadanie. Bez odpowiedniej klasy dywanika trudno jest zapobiec rozprzestrzenianiu się zanieczyszczeń we wnętrzu wozu. Nasze dywaniki są dopasowane w stopniu idealnym do konkretnych marek i modeli aut. Dlatego będą optymalnie pasować właśnie do Państwa samochodu. Wysokie ranty, którymi okolony jest każdy dywanik, zapobiegną dalszym zabrudzeniom. Same dywaniki są z kolei bardzo proste w utrzymaniu w czystości. Materiał z którego są wykonane to kauczuk syntetyczny. Tworzy on sprawną powłokę antypoślizgową. Materiał ten został wybrany do produkcji dywaników samochodowych z racji swojej wysokiej odporności na wytarcie, uszkodzenie, a także z racji tego, że jest zupełnie bezwonny. Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej poszczególnym zestawom z naszej oferty.
 • Mitsubishi
  Wszystkich właścicieli samochodów marki Mitsubishi zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy zakup oryginalnych, gumowych dywaników samochodowych. Są one produkowane specjalnie z przeznaczeniem do konkretnych modeli wozów. Z tego względu idealnie wpasują się w przeznaczoną dla siebie przestrzeń. Materiał, z którego są wykonane, jest odporny na zużycie i wytarcie. Dlatego możemy mieć pewność, że będzie to zakup na lata. Nawet po dłuższym okresie użytkowania nasze dywaniki nie będą nosiły wyraźnych śladów zużycia. Z pewnością jednak pomogą Państwu w zachowaniu samochodu w czystości. Dywanik wystarczy wytrzepać i, w razie potrzeby, przemyć na mokro. Kurz, piach i błoto nie mają już szans na to, aby zabrudzić większe powierzchnie. Wysokie obramowanie każdego dywanika zapobiegnie takiej ewentualności. Nasze produkty są najwyższej jakości, dlatego polecam ich zakup. Poniżej przedstawiamy szeroki wybór gumowych dywaników samochodowych, przeznaczonych do modeli marki Mitsubishi.
 • Nissan
  Z powodu niekwestionowanych Nissan staje się coraz bardziej popularny na naszych krajowych drogach. Z racji rosnącego zapotrzebowania stworzyliśmy w naszym sklepie dział, w którym oferujemy oryginalne, gumowe dywaniki samochodowe wyłącznie do modeli marki Nissan. Są one produkowane specjalnie z przeznaczeniem do wnętrza konkretnych samochodów. Nie muszą się Państwo martwić o to, że nie będą pasowały - zostały już fabrycznie dopasowane idealnie. Wysoka odporność na zużycie zastosowanego do produkcji materiału sprawia, że jest to zakup na lata. Nie będzie nosić wyraźnych śladów użytkowania nawet po dłuższym czasie. Dzięki wysokiemu okoleniu rantem każdy dywanik zapobiegnie rozprzestrzenianiu się piasku czy błota poza swój obszar. Znacznie ułatwia to zachowanie czystości w samochodzie. Guma jest pozbawiona zapachu, nie wydziela go nawet w podwyższonej temperaturze. Zachęcamy więc Państwa do zakupu markowych produktów oferowanych przez nasz sklep. W tym dziale proponujemy szeroki wybór gumowych dywaników samochodowych do aut Nissan.
 • Opel
  Zachęcamy Państwa do zapoznania się bliżej z oferowanym przez nasz sklep wyborem gumowych dywaników samochodowych. W tym dziale znajdą Państwo wyłącznie te dywaniki, które zostały stworzone z myślą o wykorzystaniu ich w autach marki Opel. Jest to bardzo popularna linia samochodów w naszym kraju. Dywaniki produkowane są tak, aby w sposób optymalny pasowały do wnętrza samochodu. Nie trzeba ich przycinać ani w żaden inny sposób dostosowywać. Wykonane są z syntetycznej gumy, konkretnie zaś z kauczuku. Jest to materiał bardzo odporny na uszkodzenia, jak również na wytarcie czy zużycie. Kupując więc w naszym sklepie mają Państwo świadomość, że zakup ten będzie służył później przez całe lata. Dywaniki są bardzo proste w utrzymaniu w czystości. Wystarczy je wytrzepań, lub co jakiś czas przemyć wodą. Piasek i brud będą zatrzymywane na powierzchni dywanika samochodowego, gdyż jest on otoczony wysokim rantem. Utrzymanie samochodu w czystości będzie jeszcze łatwiejsze z gumowymi dywanikami samochodowymi do aut marki Opel.
 • Peugeot
  Oferujemy Państwu szeroki wybór gumowych dywaników samochodowych do aut pochodzących ze stajnie Peugeot. Są to produkty wytwarzane z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy technologicznych. Kauczuk syntetyczny, z którego są zrobione, jest odporny na działanie wysokich i niskich temperatur, jest bezwonny, a także odporny na zużycie, uszkodzenie i wytarcie. Jest to idealny dywanik do samochodu, który jest często wykorzystywany. Dzięki niemu w końcu zapanujemy nad porządkiem wewnątrz wozu. Wysokie obramowanie każdego dywanika zapobiega przemieszczaniu się piasku czy błota poza jego powierzchnię. Same dywaniki są przy tym bardzo proste w czyszczeniu. Wystarczy je wytrzepać, zaś w razie potrzeby można również przemyć na mokro. Do ich pielęgnacji na prawdę nie potrzeba więcej niż kilka minut. Dzięki dywanikom gumowym z naszego sklepu będą Państwo tracili mniej czasu na sprzątanie swojego wozu. Zapraszamy więc do zakupów w naszym sklepie. Poniżej przedstawiamy gumowe dywaniki samochodowe stworzone specjalnie do aut marki Peugeot.
 • Porsche

  Porsche to marka, której już sama nazwa kojarzy się z luksusem. Właściciele takich pojazdów to prawdziwi szczęściarze. Specjalnie dla nich oferujemy w naszym sklepie oryginalne, gumowe dywaniki samochodowe. Są one w sposób idealny dopasowane do konkretnych modeli wozów. Nie ma żadnego problemu z późniejszym ich dopasowywaniem czy przycinaniem. Jest to produkt najwyższej klasy i najwyższej jakości. Do jego produkcji wykorzystano nowoczesny kauczuk syntetyczny. Jest to materiał odporny na zniszczenie, wytarcie czy uszkodzenia. Nie wydziela przy tym żadnego zapachu, jest zupełnie neutralny. Bez dywanika bardzo trudno byłoby utrzymać samochód w odpowiedniej czystości. Dzięki wysokim brzegom zabezpiecza on przed rozprzestrzenianiem się piasku czy błota po całym aucie. Jest to produkt niezbędny dla każdego właściciela, który dba o dobrą prezencję swojego samochodu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Poniżej prezentujemy zestawy gumowych dywaników samochodowych dla aut marki Porsche.

 • Renault
  Gumowe dywaniki samochodowe oferowane w naszym sklepie będą wybawieniem dla tych właścicieli aut, którzy maja problem z utrzymaniu ich w czystości. Bez odpowiedniej klasy dywanika jest to znacznie trudniejsze. Kierowca i pasażerowie wnoszą do wnętrza piasek, kurz czy nawet błoto. Dywanik zapobiegnie roznoszeniu się tych zabrudzeń po całym wnętrzu samochodu. Sam dywanik z kolei jest prosty w utrzymaniu w czystości. Wystarczy go wytrzepać, oraz raz na jakiś czas, w miarę potrzeby, przeczyścić na mokro. Nie zajmuje to wiele czasu, zaś daje dobre efekty. Nasze dywaniki okolone są wysokim rantem, dzięki czemu nic nie ma prawa wydostać się poza jego obręb. Jest to zakup bardzo trwały. Oferowane przez nas dywaniki samochodowe wytwarzane są ze specjalnego kauczuku syntetycznego. Jest on niezwykle odporny, wytrzymały, a przy tym bezwonny. Wszystko to przemawia na jego korzyść. Zapraszamy wszystkich właścicieli aut marki Renault do zapoznania się ofertą zestawów gumowych dywaników samochodowych, przeznaczonych specjalnie do ich wozów.
 • Seat
  Prezentujemy Państwu szeroki wybór gumowych dywaników samochodowych. Zostały one stworzone z przeznaczeniem do samochodów marki Seat. Każdy zestaw będzie optymalny do konkretnego modelu auta. Nie potrzeba naszych dywaników przycinać, nie ma też obawy o to, że nie będzie on pasował. Materiał wykonania jest najwyższej jakości. Kauczuk syntetyczny, z których powstają dywaniki, jest odporny nie tylko na zabrudzenia i zniszczenie, lecz również na działanie skrajnych temperatur. Nie zaszkodzi mu ani mróz, ani wysoka temperatura. Nawet po kilku latach użytkowania będzie się prezentował należycie estetycznie. Bez dywanika samochodowego bardzo trudno byłoby utrzymać wnętrze pojazdu w czystości. Zakupione w naszym sklepie modele mają specjalnie podniesione ranty okalające dywanik, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się brudu i piasku po wnętrzu. Sprzątanie samochodu nigdy nie było tak proste: wystarczy wytrzepać gumową matę i po kłopocie! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi gumowymi dywanikami samochodowymi do aut marki Seat.
 • Skoda
  Oferujemy Państwu bardzo bogaty wybór zestawów dywaników samochodowych, które wykonane zostały z syntetycznego kauczuku. Są one niezbędne każdemu posiadaczowi auta, który chce utrzymać je w należytej czystości. Dzięki tego typu chodniczkom samochód będzie o wiele łatwiejszy w sprzątaniu. Wystarczy poświęcić kilka minut na to, aby wytrzepać dywaniki, i gotowe: nic więcej nie potrzeba. Zastosowany do ich produkcji materiał jest bardzo wytrzymały i trwały, jest to więc zakup, który będzie Państwu służył przez wiele lat. Konkretne zestawu zostały dopasowane wymiarowo do różnych typów samochodów. Podczas przeglądania produktów dostępnych w sklepie proszę zwrócić na to uwagę. Nasze gumowe dywaniki samochodowe stanowią skuteczną powierzchnię antypoślizgową. Kauczuk jest bezzapachowy i odporny na działanie wysokich temperatur oraz wody. Widzą więc Państwo, że zakupy w naszym sklepie to gwarancja zadowolenia. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z oferowanymi w tym dziale dywanikami do samochodów marki Skoda.
 • Subaru

  Nasze produkty doceniło już wielu właścicieli samochodów Subaru. Chcielibyśmy, aby również państwo dołączyli do grona naszych zadowolonych klientów. Poniżej prezentujemy zestawy gumowych dywaników samochodowych, dostosowanych do konkretnych modeli Subaru. Dzięki takiemu zakupowi mają Państwo pewność, że dywanik będzie optymalnie dopasowany do wnętrza, zarówno stylistycznie, jak wymiarem. Syntetyczny kauczuk użyty do produkcji dywaników jest bardzo odpornym materiałem. Jest na tyle wytrzymały, że nawet po kilku latach nie będzie nosił wyraźnych śladów intensywnego użytkowania. Jest to zakup perspektywiczny. Łatwość utrzymania w czystości wozu jest bardzo ważna. Dzięki odpowiednim dywanikom samochodowym może być to znacznie prostsze. Wysoki rant każdego elementu zestawu zapobiega nadmiernego rozprzestrzenianiu się brudu na wnętrze auta. Dzięki temu możemy cieszyć się czystszym samochodem na co dzień. Zapraszamy do zwrócenia swojej uwagi na poniżej zaprezentowane zestawy gumowych dywaników samochodowych Subaru.

 • Suzuki
  Suzuki staje się coraz bardziej popularna marką w naszym kraju. Z myślą o właścicielach tych aut, którzy poszukują oryginalnych dywaników samochodowych, stworzyliśmy w naszym sklepie ten oto dział. znajdą w nim Państwo najlepszej jakości, markowe, gumowe dywaniki samochodowe Suzuki. Są to produkty najwyższej jakości. Każdy zestaw został przeznaczony do innego typu samochodu. Dywaniki będą idealnie dopasowane, zarówno wielkością, jak i stylizacją. Nie trzeba ich w żaden sposób przycinać ani w inny sposób dopasowywać. Do ich wytworzenia użyty został specjalny rodzaj syntetycznego kauczuku. Nie wydziela on nieprzyjemnego zapachu, jak ma to w naturze inna guma. Jest to wytrzymały materiał, który będzie służył nam przez szereg kolejnych lat. Zastosowanie dywaników znacznie ułatwi sprzątanie wozu i utrzymanie jego wnętrza w ciągłej czystości. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Poniżej właściciele aut Suzuki znajdą zestawy gumowych dywaników samochodowych przeznaczonych właśnie dla nich.
 • Toyota
  Zachęcamy do zrobienia zakupów w naszym sklepie. W tym dziale przedstawiamy Państwu bogaty wybór zestawów gumowych dywaników samochodowych. Są one tworzone specjalnie z przeznaczeniem do aut ze stajni Toyota. Materiał, z którego zostały wykonane, jest bardzo wytrzymały. To specjalny, nowoczesny rodzaj kauczuku, który odporny jest nie tylko na wytarcie czy uszkodzenie, lecz również na skrajne temperatury. Dywaniki są niezbędne każdemu właścicielowi, który chce utrzymać swój wóz w odpowiedniej czystości. Wytrzepanie dywanika trwa tylko kilka chwil. W razie potrzeby można go będzie bez przeciwwskazań umyć na mokro. Odpowiednia konstrukcja produktu sprawia, że kurz i błoto nie wydostają się poza brzegi dywaników. Poza tym są one pokryte fakturą, która zapewnia ochronę antypoślizgową. Jest to produkt markowy, wykonany przez sprawdzonego producenta. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów Toyota do zapoznania się z naszymi produktami. Poniżej znajdują się zestawy dywaników samochodowych właśnie do takich aut.
 • Volkswagen
  Niełatwo jest ciągle dbać o czystość w samochodzie. Jego często użytkowanie oznacza, że cały czas na podeszwach butów wnoszone są do wozu nieczystości. Na szczęście posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór gumowych dywaników samochodowych, które zredukują problem z czyszczeniem wnętrza wozu. Wysokie krawędzie dywanika spowodują, że piach i woda nie wydostaną się poza jego obręb. Wystarczyć będzie cykliczne trzepanie dywaników, które zajmuje dosłownie chwilę. Materiał, z jakiego zostały wykonane, jest odporny na działanie wody, wytarcie i zużycie. I specjalnego rodzaju kauczuk syntetyczny. Wrażliwych kierowców uspokajamy, że nie wydziela on żadnego zapachu, jest w pełni bezwonny. Jego właściwości sprawiają, że nasze dywaniki stanowią również naturalną warstwę antypoślizgową. Mogą uratować Państwa przed konsekwencjami niejednego przykrego wypadku. Zachęcamy wszystkich właścicieli aut matki Volkswagen do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu, który został zebrany specjalnie z myślą o nich.
 • Volvo
  Nasze dywaniki samochodowe to idealny zakup dla tych osób, które cenią sobie czystość i elegancję wnętrza auta. Jest to produkt markowy, wykonany na specjalne zamówienie od renomowanego producenta. Każdy zestaw przeznaczony jest do konkretnych modeli aut. Dzięki temu produkt jest idealnie wkomponowany do stylistyki wnętrza danego samochodu. Nie ma mowy o żadnych przycinaniu krawędzi czy innym dostosowywaniu dywanika do auta. My zadbaliśmy już o to wcześniej, zanim jeszcze Państwo zdecydowali się na zakup. Dywaniki nie są dosłownie gumowe, lecz wykonane ze specjalnego kauczuku. Jest to materiał syntetyczny, którego właściwości sprawiają, że idealnie nadaje się do tego celu. Jest odporny na działanie wody, gorąca, jak również na zużycie w wyniku częstego użytkowania. Jest to więc zakup na lata. Wszystkich właścicieli marki Volvo informujemy, że poniżej znajdują się zestawy gumowych dywaników samochodowych przeznaczonych właśnie do ich aut. Zapraszamy więc do dokonania wyboru i do składania zamówień.
Copyright © 2016 pokrowce.com. All Rights Reserved