Aktualności

Promocja Pokrowiec HUSKY
Promocja Pokrowiec HUSKY

Promocja na pokrowiec do przewozu psa HUSKY

Plandeka szyta na miarę
Plandeka szyta na miarę

Plandeka szyta na miarę

Pokrowiec ochronny na motocykl
Pokrowiec ochronny na motocykl

Pokrowiec ochronny na motocykl

Pokrowce miarowe Comfort

Pokrowce na siedzenia jeszcze do niedawna kojarzyły się z niezwykle niepraktycznymi dodatkami w krzykliwych kolorach. Obecnie w trendach nowoczesnego wyposażenia wnętrza aut i tzw. detailingu, czyli kompleksowego procesu renowacji, pokrowce na siedzenia do samochodu to niezwykle ciekawe akcesoria. Dopełniają one całościowy wygląd pojazdu, będąc ...

Pokrowce na siedzenia jeszcze do niedawna kojarzyły się z niezwykle niepraktycznymi dodatkami w krzykliwych kolorach. Obecnie w trendach nowoczesnego wyposażenia wnętrza aut i tzw. detailingu, czyli kompleksowego procesu renowacji, pokrowce na siedzenia do samochodu to niezwykle ciekawe akcesoria. Dopełniają one całościowy wygląd pojazdu, będąc nie tylko pokrowcami ochronnymi, ale również oryginalnymi elementami dobranymi do tapicerki. Pokrowce samochodowe welurowe wzmocnione są po bokach i z tyłu poliestrem, a także laminowane pianką poliuretanową z podszewką – umożliwiającą dłuższy czas eksploatacji.

Dzięki użyciu plastycznych materiałów produkt niezwykle łatwo dopasowuje się do kształtów. Zapomnij o marszczeniu się pokrowców na fotele, wybierając modele na siedzenia, które są dedykowane dla konkretnej marki i rodzaju auta! Ponadto pokrowce do samochodów nie kolidują z działaniem poduszek powietrznych (AIRBAG), gdyż zawsze są szyte na miarę. Firma BETI z Krakowa serdecznie zaprasza do zapoznania się z szerokim asortymentem. Życzymy udanych zakupów!

Więcej

Pokrowce miarowe Comfort W tej kategorii nie ma produktów.

Copyright © 2016 pokrowce.com. All Rights Reserved