Aktualności

Osłona Lato / Zima
Osłona Lato / Zima

Osłona na szybę lato / zima

Plandeka szyta na miarę
Plandeka szyta na miarę

Plandeka szyta na miarę

Pokrowiec ochronny na motocykl
Pokrowiec ochronny na motocykl

Pokrowiec ochronny na motocykl

Pokrowce UNIWERSALNE

Kupno auta to bez wątpienia inwestycja. Mało które starcza na całe życie. Popularne “cztery kółka” regularnie wymienia się ze względu na kwestie finansowe, codzienne potrzeby, a także w celu przetestowania nowych rozwiązań czy modeli. Kluczową kwestią jest zadbanie o wygląd pojazdu – zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny. W tym drugim przypadku d...

Kupno auta to bez wątpienia inwestycja. Mało które starcza na całe życie. Popularne “cztery kółka” regularnie wymienia się ze względu na kwestie finansowe, codzienne potrzeby, a także w celu przetestowania nowych rozwiązań czy modeli. Kluczową kwestią jest zadbanie o wygląd pojazdu – zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny. W tym drugim przypadku dobrze zachowana tapicerka jest możliwe dzięki auto pokrowcom. Jako kierowcy na pewno zależy Ci na utrzymaniu porządku w aucie i schludnym wyglądzie foteli.

Przyjrzyj się naszemu asortymentowi obejmującego pokrowce na siedzenia już teraz. Sprawdź, co poleca firma BETI z Krakowa. W poniższej kategorii znajdziesz pokrowce do samochodu o uniwersalnym rozmiarze, które przeznaczone są na siedzenia znajdujące się wewnątrz pojazdu. Każdy proponowany przez nas pokrowiec ochronny jest wykonane z wysokiej jakości materiałów. Z łatwością dopasujesz go do każdego wnętrza. Ponadto wyróżniają się zabezpieczeniem specjalną siatką tapicerską, która charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością.

Więcej

Pokrowce UNIWERSALNE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Auta osobowe
  • Auta dostawcze
  • Pokrowce koszulki

    Jeżeli interesują Cię wysokiej jakości koszulki na fotele samochodowe, zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacjami produktów w tej kategorii. Koszulki na siedzenia, jakie proponujemy, zostały wyprodukowane z dobrych i wytrzymałych materiałów. Utrzymanie ich  w czystości nie nastręcza trudności, a ich kolejną zaletą są niewygórowane ceny. Doskonale spełniają swoją funkcję i skutecznie chronią fotele przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Na pewno warto zakupić nasze koszulki na siedzenia w samochodzie.


Copyright © 2016 pokrowce.com. All Rights Reserved