Aktualności

Osłona Lato / Zima
Osłona Lato / Zima

Osłona na szybę lato / zima

Plandeka szyta na miarę
Plandeka szyta na miarę

Plandeka szyta na miarę

Pokrowiec ochronny na motocykl
Pokrowiec ochronny na motocykl

Pokrowiec ochronny na motocykl

Plandeki / Pokrowce

Plandeka na samochód osobowy to jedna z najprostszych opcji na zabezpieczenie pojazdu przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Garaże coraz częściej stają się “towarem” deficytowym, przez co wielu kierowców musi zostawiać samochody pod gołym niebem. Rodzi to konieczność dodatkowego zadbania o karoserię auta – zarówno podczas zimy, jak i lata. ...

Plandeka na samochód osobowy to jedna z najprostszych opcji na zabezpieczenie pojazdu przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Garaże coraz częściej stają się “towarem” deficytowym, przez co wielu kierowców musi zostawiać samochody pod gołym niebem. Rodzi to konieczność dodatkowego zadbania o karoserię auta – zarówno podczas zimy, jak i lata. Dzięki zastosowaniu naszych plandek w okresie zimowym odśnieżanie i skrobanie szyb z lodu nie będzie już konieczne a w okresie letnim idealnie nadaje się do ochrony wnętrza pojazdu przed nagrzewaniem się przez co nasza tapicerka nie jest narażona na wysokie temperatury słoneczne które mogą wpłynąć negatywnie na jej trwałość oraz barwę.

Wybór odpowiedniej plandeki samochodowej zagwarantuje większy komfort korzystania z Twojej maszyny. W naszej ofercie znajdziesz ponadto pokrowce na motocykle, rowery czy samochód kempingowy. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Więcej

Plandeki / Pokrowce W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Plandeka indywidualna
  • Plandeki na samochód

    Nie każdy Polak posiada własny garaż. Nasze samochody często musimy pozostawiać na zewnątrz, pod gołym niebem. Bywa to niebezpieczne. Wpływ warunków atmosferycznych jest mniej lub bardziej niekorzystny. Samochód z czasem wygląda i sprawuje się coraz gorzej. Z myślą o naszych klientach dodaliśmy do naszego asortymentu plandeki samochodowe, dzięki którym możemy w prosty sposób zabezpieczyć nasze auto przed negatywnym oddziaływaniem środowiska. Plandeki samochodowe są tworzone w bardzo przemyślany sposób. Warstwa wierzchnia jest zawsze wodoszczelna, aby nie przedostawała się pod nią wilgoć. Chroni także przed zabrudzeniami, w tym przed olejami i smarami. Wewnętrzna strona plandeki jest z kolei wykonana najczęściej z bawełny. Jest to materiał delikatny, który uchroni lakier naszej maszyny nawet przed najmniejszym zarysowaniem. Dzięki temu możemy być bezpieczni o to, czy przypadkiem sami sobie nie zarysujemy samochodu. Plandeka jest stosunkowo gruba. Jest to celowy zabieg. Zwiększając jej grubość i masę producent zwiększa również stopień, w jakim auto jest chronione przed opadami gradu. Jest to nadzwyczaj istotne zwłaszcza w sezonie na gradobicia. Pokrowce samochodowe są bardzo wytrzymałe, konstruowane są z myślą o użytkowaniu ich przez wiele lat. Specjalnie wszyte sznurki w dolnej części plandeki umożliwiają jej łatwe zakładanie na samochód, nawet podczas wiejącego wiatru. Jest to istotne gdy zależy nam na czasie. W lecie gruby materiał nie tylko nie nagrzewa się nadmiernie, lecz działa zupełnie odwrotnie, czyli chroni samochód przed przegrzaniem i zbyt wysoka temperaturą. Jest o więc produkt idealnie dopasowany do każdych warunków pogodowych i do każdej pory roku. Możliwość prania zapewnia nam łatwość utrzymania plandeki w czystości. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z podanym poniżej asortymentem z działu plandek samochodowych. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty - Plandeki samochodowe, plandeki na samochód - pokrowce samochodowe, pochodzące od markowych i uznanych producentów. Gwarantujemy zadowolenie z ich zakupu i użytkowania.

  • Pokrowiec na motocykl

    W naszej szerokie ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości plandeki na motocykl - plandeki motocyklowe - pokrowce na motocykl - pokrowce motocyklowe. 

  • Pokrowiec na rower
  • Pokrowce na meble...
  • Pokrowiec na dyszel...
Copyright © 2016 pokrowce.com. All Rights Reserved